Predĺžte si zváračské certifikáty v SPARKLOND Welding Academy!


Je čas udržať svoje zručnosti a schopnosti vo zváraní na vrcholnej úrovni.  V Sparklond Welding Academy ponúkame preskúšanie a predĺženie platnosti vašich zváračských oprávnení a certifikátov, čo Vám zabezpečí plynulé pokračovanie v profesii zvárača.  

NECHAJTE SA ODBORNÝM TÍMOM NAŠEJ AKADÉMIE PROFESIONÁLNE PRIPRAVIŤ A ZABEZPEČTE SI SVOJE MIESTO VO ZVÁRAČSKEJ KOMUNITE.

Predĺžte si svoje zváračské oprávnenie u nás a pokračujte plynule bez prerušenia vo zváračskej profesii.

Predĺženie platnosti kvalifikácie zvárača podľa STN 05 0705 platí pre absolvovanie základných kurzov vo zváraní

Zvárač je povinný si predĺžiť platnosť svojej zváračskej skúšky každé dva roky prostredníctvom preskúšania. Po úspešnom absolvovaní preskúšania sa platnosť zváračskej skúšky predĺži o ďalšie dva roky.

Preskúšanie je zaznamenané a zváračovi je preskúšanie zaevidované v identifikačnej karte odborníka vo zváraní (ID karta).

Tento proces zabezpečuje, že zvárači udržiavajú svoje zručnosti a kvalifikácie v súlade s aktuálnymi štandardmi a požiadavkami odvetvia zvárania.
 

Predĺženie zváračských certifikátov, platí pre úradné skúšky vo zváraní podľa EN ISO 9606


Podľa noriem EN ISO 9606 je každý zvárač povinný predĺžiť platnosť svojich skúšok po určitom čase. Z pravidla to býva každé 2 až 3 roky.  Tento proces zabezpečuje udržanie kvality a spoľahlivosti zváračských prác.

Naša akadémia ponúka preskúšanie zváračov podľa noriem EN ISO 9606 a zabezpečujeme profesionálnu prípravu na tento proces. Po úspešnom absolvovaní preskúšania je zváračovi vydaný platný certifikát.
 
Aké zváračské oprávnenie potrebujete predĺžiť?

Máte otázku? Zavolajte nám!

Zuzana Šúchalová
zákaznícka podpora
+421 908 138 480
info@sparklond.sk
Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.